• O nas

EMAGA jest firmą dystrybucyjną oferującą produkty z szeroko rozumianej branży DOM I OGRÓD.
Podstawowe materiały wykończeniowe dla budownictwa to: profile i listwy stalowe, aluminiowe oraz pcv, sztukateria budowlana elewacyjna i do wnętrz, schody strychowe – składane i nożycowe, folie, taśmy, maty i siatki budowlane, kominki - wkłady i obudowy kominkowe, tapety sufitowe i ścienne z włókna szklanego do malowania.
Artykuły instalacyjne: pompo-rozdrabniacze do wc, pompy łazienkowe, wc compacty z rozdrabniaczem, rozdrabniacze odpadków kuchenne podzlewowe, boniarki, wycinarki do styropianu i wyrzynarki boni elewacyjnych.
Produkty do ogrodu: aluminiowe szklarnie ogrodowe z płyt poliwęglanowych wraz z akcesoriami, wiaty ogrodowe garażowe, tunele foliowe ogrodnicze, inspekty, geowłókniny, wielopunktowe systemy nawadniania gruntu.

Dla wygody naszych Klientów, kompleksowa oferta asortymentowa dostępna jest na stronie sklepu internetowego, na której można również bezpośrednio dokonywać zakupów wybranych produktów.
Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem w ilościach hurtowych, prosimy o przesłanie do nas zapytania na e-mail info@emaga.eu , opracujemy dla Państwa indywidualną ofertę handlową, która na pewno Was usatysfakcjonuje.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i realizowania wspólnych, owocnych interesów.

EMAGA Sp. z o.o.
Numer KRS 0000666184 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
PKD 46.73.Z (Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego)
PKD 46.90.Z (Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana)
PKD 47.91.Z (Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet)