Filament Anycubic ASA (szary) 1kg
The Symbol: 59688-0
Availability: 93 units
Price: 190.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: 59688-0
Availability: 93 units
Price: 190.00
About this product
Filament Anycubic ASA o średnicy 1,75 mm i długości 395 m to materiał przeznaczony do wymagających zastosowań, szczególnie na zewnątrz. Wyróżnia się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne oraz temperaturę odkształcenia cieplnego do 90°C, dzięki czemu wydruki zachowują swój kształt i właściwości nawet w trudnym środowisku. Jednocześnie materiał emituje znacznie mniej zapachu podczas drukowania niż ABS, co zwiększa komfort pracy, zwłaszcza w zamkniętych pomieszczeniach.
ASA skutecznie opiera się działaniu promieni UV, wilgoci oraz zmiennych warunków pogodowych. Wydruki nie ulegają szybkiemu starzeniu ani blaknięciu, nawet przy długotrwałej ekspozycji na słońce i czynniki zewnętrzne. Dodatkowo materiał jest bardziej stabilny w wysokich temperaturach niż PLA, PETG i ABS, dzięki czemu modele nie odkształcają się łatwo i zachowują funkcjonalność w trudniejszych warunkach.
Filament charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na uderzenia. Modele wykonane z ASA mogą wytrzymać umiarkowane siły bez pękania i deformacji, co sprawia, że materiał dobrze sprawdza się przy drukowaniu elementów inżynieryjnych oraz części użytkowych przeznaczonych do pracy na zewnątrz.
| Producent | Anycubic |
|---|---|
| Kod produktu | IPHASGY-104 |
| Kolor | szary |
| Rodzaj filamentu | ASA |
| Waga | 1 kg |
| Średnica | 1.75 mm |
| Długość | 395 m |
| Gęstość | 1.07 g/cm³ |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 41 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 15% |
| Wytrzymałość na zginanie | 62 MPa |
| Sztywność przy zginaniu | 3292 MPa |
| Sztywność materiału (moduł Younga) | 2220 MPa |
| Odporność na uderzenia (Izod) | 90 kJ/m² |
| Temperatura topnienia | 120°C |
| Wskaźnik topnienia | 12-23 g/10 min |
| Temperatura odkształcenia cieplnego | 90°C |
Grupa OD Sp. z o.o
Lwowska 58A/58A
37200 PRZEWORSK
Poland
602710265
biuro@grupaod.pl