• Szklarnia Maja 12m2 (3x4m) poliwęglan 6 mm

Symbol: 7920
emaga184 emaga184
3420.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 199
Spedycja 199
Dostępność 20 szt.
Waga 62 kg
Data dodania 2023-02-13

#zostańznami - kupuj online!

Zostaw telefon

Dane techniczne:

  • powierzchnia:12 m2 (3x4 m) - możliwość rozbudowy
  • wymiary podstawy: 300 (szer.) x 400 (długość-głębokość) x 209 cm (wys.)
  • pokrycie: poliwęglan komorowy 6 mm, odporny na promienie UV

 

 

Szczegóły: 

  • drzwi dwudzielne po obydwu stronach z przodu i z tyłu szklarni
  • możliwość niezależnego otwierania górnej połówki drzwi
  • odporna na temp. -25-60 stopni celsjusza

 

Konstrukcja szklarni - wykonana jest ze stalowych ocynkowanych ogniowo profili zamkniętych 25x25x1mm. Odległość między łukami to 97cm. 

Pokrycie z poliwęglanu - elastyczny i zarazem mocny materiał odporny na promieniowanie UV świetnie przepuszcza ciepło, zarazem chroni przed przypaleniem roślin (jak w szklarniach ze szkła) dzięki rozpraszaniu promieni słonecznych. Dzięki komorowej budowie, długo utrzymuje temperaturę wewnątrz szklarni (zimniejsze wieczory). Poliwęglan wydłuża możliwości uprawy o nawet jeden miesiąc porównując ze szklarniami ze szkła, lub tunelami foliowymi. 

Mocowanie poliwęglanu - poliwęglan na górze montowany jest za pomocą śrub. Poliwęglan ma szerokość 210cm na co drugi łuk przypada łączenie poliwęglanu (na zakładkę 5cm) Poliwęglan z przodu z tyłu na drzwiach i okienkach montujemy za pomocą wkrętów z podkładką. 

Wyposażenie dodatkowe - w ofercie posiadamy również okna montowane między łukami szklarni, jak również automatyczne otwieracze które uchylają okno przy dużej temperaturze a kiedy się schłodzi zamykają. 

Powiększenie szklarni - Szklarnie możemy przedłużać co dwa metry bieżące czyli sześć m2 - jednego sezonu możemy postawić mniejszą szklarnie a następnego systematycznie ja powiększać tak zwane "dostawki" są dostępne w naszej firmie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci